BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9614058
*
nr 961 4058
Golvlampa
2-armad, 1950-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:19:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 15:38:50
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 3.800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:54
-
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:34
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4058
Golvlampa
2-armad, 1950-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 15:38:50 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 3.800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:54 -
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:34